Otvorenie showroomu v Sudáne

Naša spoločnosť dosiahla v celosvetovej prezentácii ďalší významný míľnik.

8. októbra otvorila OMS svoj najnovší showroom a obchod v Chartúme - hlavnom meste Sudánu, ktorý je najväčšou krajinou Afriky.

Bol to nezabudnuteľný deň. Miestny reprezentant OMS, pán Mohamed Afifi, pripravoval túto udalosť už niekoľko mesiacov vopred. Pán Afifi nás uistil, že o nových možnostiach, ktoré prináša OMS budú vedieť zahraniční investori, aj predstavitelia štátu. V tento veľký deň ho prišiel podporiť Ing.Martin Chyla (komerčný riaditeľ OMS, spol. s.r.o) spolu s Helenou Mravíkovou (riaditeľka obchodnej sekcie Ambasády Slovenska v Egypte) a Dr. Nasrom Eddeenom Sholgamym (honorárny konzul Slovenska v Sudáne). Tí sa stali zároveň aj poslami dobrých správ zo Slovenska, ktoré oznámilo odpustenie štátneho dlhu Sudánu v hodnote 40 miliónov €. Slovensko sa tak stalo prvou krajinou Európskej Únie, ktorá učinila rozhodnutie takéhoto charakteru.

„Medzi Sudánom a Slovenskom nájdeme množstvo spojitostí. Africký kontinent ponúka pre svetlársky priemysel obrovský potenciál. Tešíme sa na diskusiu s investormi  o nových možnostiach spolupráce.“

„Medzi Sudánom a Slovenskom nájdeme množstvo spojitostí. Počas mojej krátkej návštevy Sudánu som sa stretol s viacerými ľuďmi, ktorí u nás v minulosti študovali alebo vedia o tom, akou kvalitou ovplývajú výrobky Made in Slovakia. Africký kontinent ponúka pre svetlársky priemysel obrovský potenciál. Avizovaný veľký prílev investícií do Sudánu a okolitých krajín bol dôvodom, prečo sa OMS rozhodla byť svojim miestnym klientom čo najbližšie. Naše najnovšie portfólio kvalitných a vysoko efektívnych eko svietidiel bude určite tou správnou alternatívou lacných ale nie práve spoľahlivých svietidiel z dovozu. Tešíme sa na diskusiu s investormi  o nových možnostiach spolupráce.“ uviedol počas otváracieho príhovoru Ing. M.Chyla.

Sudan Vision - October 10, 2010 AKHIR LAHZA - October 8, 2010

Na stiahnutie

Please, fill correctly all fields!
Send